ÁLLÁSAJÁNLATOK

A Zala-Müllex Kft. munkatársakat keres az alábbi munkakörökbe:

1.

GÉPKOCSIVEZETŐ:

Feltétel:

C kategóriás jogosítvány

GKI (gépjárművezetői képesítési igazolvány)

Munkavégzés helye:

8900 Zalaegerszeg, Gasparich Márk út 26.

Bérezés:

Munkabérről személyes elbeszélgetés során adunk tájékoztatást.

Fényképes szakmai önéletrajzát a következő címre várjuk:

A borítékra kérjük, írja rá, illetve az e-mail tárgyában tüntesse fel a „gépjárművezető” jeligét.

2.

GÉPKOCSIVEZETŐ ÖNRAKODÓS GÉPJÁRMŰRE:

Feltétel:

C, E kategóriás jogosítvány

Digitális tachográf kártya

Bérezés:

A borítékra kérjük, írja rá, illetve az e-mail tárgyában tüntesse fel a „gépkocsivezető önrakodós gépjárműre” jeligét.

3.

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ ÉS SZÁMVITELI ÜGYINTÉZŐ POZÍCIÓK

Főbb feladatok:

  • vevői, szállítói, pénzforgalmi és vegyes bizonylatok teljes körű könyvelése, ellenőrzése
  • folyószámla egyeztetések, szállítói és vevői pénzügyi kapcsolatok koordinálása
  • adatszolgáltatások elkészítése
  • közreműködés az évközi és éves zárlati teendőkben

Előnyt jelent:

  • adójogszabályok naprakész ismerete
  • 2-3 év szakmai tapasztalat könyvelés területén
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek

Cím: 8900 Zalaegerszeg, Gasparich Márk út 26.

Telefon: 92/598-940 TELEFONKÖZPONT HASZNÁLATA

Fax: 92/312-771

Titkárság: 92/598-942